Новини
Від січових стрільців до захисників ДАПу

Учора ми провели перший музейний урок патріотичного виховання із циклу занять «Від січових стрільців до захисників ДАПу».

З учасниками ГО «Військово-патріотичний клуб “Юний прикордонник”» (м. Маріуполь) – розмовляли про обмеженість доступу впродовж ХХ ст. до об’єктивної інформації про події Української революції 1917–1921 рр. Аж у ХХІ ст. наші співгромадяни змогли дізнатися, як під час Визвольних змагань уперше в новітній історії український народ утверджував себе в ролі політичної нації, творячи незалежну державу. Прикро, що до сьогодні маловідомими залишаються постаті вітчизняної історії, які брали участь у подіях Української революції. Саме про них та про перебіг тогочасних подій ішлося у просторі виставкового проєкту «За волю України!».

Боротьба за національні інтереси триває дотепер. Події сучасної війни України з Росією ми розглянули, вивчаючи виставку «Український Схід». Говорили про опір наших мужніх воїнів-патріотів підступному агресорові, а також про долю, яка випала населенню Донбасу.

Як інтерактив – діти із задоволенням взяли участь у грі «Знайди тризуб» за авторськими малюнками Миколи Битинського, що експонуються у просторі виставки. Юні прикордонники із завданням упоралися блискуче: за 5 хв – 11 із 11!