Графік роботи Музею оновлено

Пропонуємо:

• Експозиція проєкту «Україна. Незакінчена війна...» про драму України у Другій світовій війні (2 поверх)
  • Експозиція проєкту «Український Схід» про сучасну російсько-українську війну (1 поверх)
  • Виставка «ВІЛЬНІ» про українських політв’язнів Кремля (1 поверх)
  • Виставка бойової техніки й озброєння під відкритим небом

Працюємо:

Вт – Нд – від 10:00 до 18:00

Каса: до 17:30

Пн – зачинено

24 грудня 2020 – санітарний день

Екскурсії за попереднім записом для груп не більше 10 осіб: (044) 285-94-52; 093-185-72-55.

Зверніть увагу! Оглядові майданчики скульптури «Батьківщина-мати», експозиційний простір першого поверху наразі лишаються зачиненими. Не прийматиме гостей і музейне кафе.

Ми подбали про здоров’я та безпеку:

• на вході Вас зустріне музейний працівник, зробить температурний скринінг, проконтролює наявність захисної маски та запропонує пройти через ультразвукову дезінфікуючу рамку
  • ми контролюємо дотримання безпечної дистанції та правил перебування у громадському місці під час карантину
  • проводимо прибирання та дезінфекцію приміщень
  • у разі потреби Ви завжди можете скористатися дезінфікуючими засобами у відведених місцях.

Нагадуємо, що Музей продовжує реалізовувати свої онлайн-проєкти.

Доступні безкоштовні онлайн-екскурсії:

- Територія Меморіалу

- Друга світова мовою артефактів

Команда Музею завжди на зв’язку у соціальних мережах Facebook, Instagram, Twitter.

До зустрічі у Музеї!