Безплатне відвідування

Маємо добрі новини! Від 30 листопада 2020 р. в кожен останній робочий день місяця студенти, учні та пенсіонери можуть безплатно оглянути експозиції музею і виставку бойової техніки та озброєння.

Зверніть увагу! Екскурсії не входять до пропонованої акції, тому вони оплачуються. Ціни на послуги тут.

Водночас повідомляємо, що на постійній основі правом безплатного відвідування експозиційного простору музею (без екскурсійного обслуговування) відповідно до чинного законодавства України користуються: ветерани війни, учасники АТО/ООС, учасники бойових дій, особи з інвалідністю, військовослужбовці строкової служби ЗСУ та Нацгвардії України, працівники музеїв України та члени ICOM, курсанти й ліцеїсти військових навчальних закладів, діти-сироти, діти дошкільного віку.

Також у музеї діє пропозиція «День відкритих дверей»:

9 травня та 14 жовтня – для всіх відвідувачів

1 вересня – для учнів та студентів

1 жовтня – для людей похилого віку

Нагадуємо. Скористатися правом безплатного квитка Ви можете за умови пред’явлення документа, що засвідчує належність до котроїсь із перелічених категорій громадян.

Запрошуємо до музею! Нині до Вашої уваги:

Експозиція проєкту «Україна. Незакінчена війна...» про драму України у Другій світовій війні (2-й поверх)

Експозиція проєкту «Український Схід» про сучасну російсько-українську війну (1-й поверх)

Виставка «ВІЛЬНІ» про українських в’язнів російсько-української війни (1-й поверх)

Виставка бойової техніки та озброєння просто неба

Працюємо:

Пн – Пт – від 10:00 до 18:00

Каса: до 17:30

Екскурсії за попереднім записом для груп не більше ніж 10 осіб: (044) 285-94-52; (093) 185-72-55.

До зустрічі в музеї!