Про жінок на Сході

Музейний проєкт «Український Схід» є майданчиком для документальних зйомок про різні аспекти сучасної російсько-української війни. Ми радо ідемо назустріч режисерам та репортерам, які прагнуть висвітлювати цю тему.

Сьогодні експозиція перетворилася на кабінет спогадів про жінок – учасниць бойових дій. Тривають зйомки 2-го сезону документальних фільмів «Жінки, які загинули за Україну» на російсько-українській війні. 1-й сезон теж знімався в Музеї. Він увічнив пам’ять героїнь виставкового проєкту «Український Схід» Наталі Хорунжої, Сабіни Галицької, Яни Червоної. 2-й сезон зосередиться на життєписах зв’язківки Катерини Носкової, медика Клавдії Ситник та снайперки Олесі Бакланової.

Продюсерка проєкту, активістка Жіночого ветеранського руху Катерина Приймак доклала неймовірних зусиль, аби зібрати в Музеї друзів і побратимів героїнь, щоб вони розповіли перед камерою про те, якими були у повсякденні та на службі насправді незламні Героїні.

Із нетерпінням очікуємо на новий сезон та запрошуємо переглянути вже відзняті документальні фільми