Із Міжнародним днем музеїв
/

Міжнародний день музеїв відзначаємо без жодних святкувань. Не на часі… Країна охоплена війною, чимала кількість музейників дотепер перебувають далеко від своїх домівок. Проте невпинно продовжуємо працювати з непростою для вивчення і популяризації темою війни. Відтепер акцентною стала повновномасштабна російсько-українська…

Ворог руйнує музеї, пам’ятки архітектури та культурну спадщину. Нові реалії життя стають для нас викликом, але водночас спонукають до нових ідей та звершень. Сила музеїв неймовірна, вона єднає нас поміж собою та з відвідувачами.

Музей, навіть із найбільшою колекцією у світі, видається порожнім, коли нема відвідувача. Тож нехай настане мир. Зали наших музеїв наповняться вдячними гостями. Будьмо для них хранителями історичної пам’яті, інструментом відновлення історичної правди, а, відтак, і носіями національної ідентичності.

Дорогі колеги, попри все не втрачаємо оптимізму й натхнення.

Лише добрих історичних подій!

Перемоги, миру, щастя! Бережіть себе та своїх рідних.

Команда Музею війни