Єднання європейських та українських музейників

Від перших днів повномасштабної російської агресії музеї України отримували безліч листів від культурних установ Європи. Колеги з-за кордону готові були не лише приймати музейників із родинами, а й допомагати з належною евакуацією колекцій великих та малих музеїв України.

До Міжнародного дня музеїв, що цьогоріч припав на 18 травня, київські музейні установи, серед яких і Національний музей історії України у Другій світовій війні, отримали гуманітарну допомогу від європейських партнерів.

Завдяки ініціативі Ukraine Art Aid Center та особливому сприянню World Heritage Watch, Tandem Kunsttransporte, фонду Coromandel Stiftung зі Швейцарії до столиці України доставлено дві об’ємні машини дефіцитного нині пакувального матеріалу: дерев’яних та металевих боксів, картонних і пластикових коробок, бульбашкової плівки, скотчу, паперу різного виду.

Щиро дякуємо європейським колегам за отриманий цінний вантаж, а місії ОБСЄ Польщі – за допомогу в безперешкодному перетині кордону.