«В ім’я Гідності та Свободи».Музейний урок онлайн

Свобода, гідність, війна, мир, вибір… Як часто ми замислювалися над істотним значенням цих слів до того, як розпочалася Революція Гідності? Навряд чи більшість із нас заглиблювалися в це. Але вісім років тому все докорінно змінилося. Ці поняття стали сакральними і визначальними для нашого майбутнього. До речі, воно багато в чому залежить від того, що ми зможемо передати тим, хто прийде після нас. Українські патріоти-революціонери, які взяли участь в обороні Батьківщини під час війни на Донбасі, є гідним прикладом для молоді – потенційних захисників і захисниць свого народу.

Сьогодні юні панянки з ліцею-інтернату № 23 «Кадетський корпус» під час музейного уроку «В ім’я Гідності та Свободи» дізналися подробиці життя та боротьби сучасних героїв, які наприкінці 2013 р. вийшли на головний Майдан країни, щоб відстояти європейський вибір українців, та стали на захист суверенітету і територіальної цілісності Української держави на її східних теренах. Зустріч спонукала дівчат глибоко задуматися над значенням згаданих раніше слів. Насамперед над тим, чим є свобода для кожної з них. Звичайно, що відповідь на це питання потребує ґрунтовного осмислення. Тому ліцеїстки погодилися надати нам її дещо пізніше – як домашнє завдання. Тож з нетерпінням чекатимемо цього фідбеку.