Візит Прем’єра до Музею

Традиційно цими серпневими святковими днями на території Меморіалу досить людно. У День народження України кияни та гості столиці з різних куточків нашої країни до Музею приходили сім’ями.

Зі своєю родиною завітав і Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. Знайомство із музейним проєктом «Український Схід» видалося емоційним. Розповідь про звитягу та жертовність патріотів України, які на східних теренах нашої Держави відстоюють її суверенітет у борні з російським агресором спонукала до запитань та роздумів. Про драму України у Другій світовій війні в Музеї розповідає виставковий проєкт «Україна. Незакінчена війна...».

Унікальні історії та вражаючі експонати, німі свідки тих подій, так само не залишили байдужою родину Шмигалів. Музейні експозиції засвідчують і повсякчас нагадують суспільству про прагнення українського народу до Свободи й боротьбу за право на суверенітет і територіальну цілісність своєї Держави.