Новини
Візит Пані Посла Сполучених Штатів Америки Бріджит Брінк

Днями Музей відвідала команда Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні на чолі з Пані Послом Бріджит Брінк.

У просторі мультимедійного проєкту «Діти…» Пані Посол вшанувала пам’ять загиблих від російської агресії українських дітей. Символічно ангеликам вона подарувала дитячу іграшку. Кураторка проєкту Ірина Коцаб’юк підкреслила, що ворог щоденно подовжує вбивати маленьких українців і для того, аби цифра кількості загиблих зрештою зупинила зростання, допомога країн-партнерів є надважливою.

Другою локацією візиту стала експозиція виставки «Ленд-Ліз. Перезавантаження». Куратор проєкту Андрій Солонець, на прикладі часових паралелей, розповів історію мілітарної та економічної співпраці країн антигітлерівської коаліції в роки Другої світової війни та держав вільного світу під час російсько-української війни, що триває. Виставка яскраво засвідчила неперервність традицій взаємодопомоги демократичних країн у боротьбі з агресивними диктатурами. 

Музейну виставку «Україна – розп’яття» високоповажній гості презентував генеральний директор Музею, куратор проєкту Юрій Савчук. У експозиції, що створена в реальному часі під час війни, яка триває, за допомогою оригінальних предметів і фото презентовано страшні реалії повномасштабної російської агресії. Музейні ексонати, свідки злочинів, особливо вражають та демонструють рівень жорстокості ворога, з яким доводиться боротися Україні, і який нині є потенційним ворогом для усього світу.

Тож генеральний директор Музею Юрій Савчук подякував американським дипломатам за послідовну та принципову позицію й допомогу США в боротьбі проти ворога! Разом переможемо!