Вірю в ЗСУ

Відтепер на території Меморіалу є величезний сталевий надпис «Вірю в ЗСУ», який презентувала платформа United24. Цей надпис суголосний із музейним меседжем, який ми ширимо світом: ЗСУ – наші ангели-охоронці й джерело упевненості у Перемозі. Нашими гостями сьогодні були: віце-прем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров, амбасадор Uited24 футболіст Андрій Шевченко, генеральний директор групи «Метінвест» Юрій Риженков, співзасновник поштового сервісу «Нова пошта» В’ячеслав Климов та генеральна директорка ювелірного дому SOVA Людмила Сова.

Чому для презентації обрали саме таку локацію? Бо ми не тільки надійні партнери із організації та проведення таких івентів, а ще й Музей війни, який від першого дня повномасштабного вторгнення зайняв активну позицію на культурному та інформаційному фронті. Вже у перший місяць війни створив фотовиставку та презентував її за кордоном, а виставка «Україна – розп’яття» - перша в світі стаціонарна експозиція, присвячена війні, що триває в реальному часі, створена під час тієї самої війни. Від 24 лютого першим артефактом у музейній колекції став головний державний прапор нашої країни, під яким Україна вистояла в найскладніші перші 10 днів навали. Маємо й неоціненну реліквію сучасності – урятований від ворога синьо-жовтий прапор, що майорів над «Азовсталлю» до останніх днів її оборони, який передали славетні захисники «Азовсталі» та начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України генерал Кирило Буданов. Усьому світові ми являємо докази російської агресії.