Тематичні екскурсії
Тематичні екскурсії проводяться в залах музею. Тривалість – 45 хвилин. Кількість учасників: від 5 до 30 осіб. Вартість – 30 грн з особи.
Замовити екскурсію за вашим вибором можна на будь-який зручний день і час по телефону (044) 285-94-52 або скориставшись електронною формою.
Добридень, Музею!
У театралізовано-ігровій формі діти дізнаються, що таке музей, з чого він складається та якими бувають експонати. Їм розкажуть про основні події Другої світової війни, покажуть, як виглядали воїни, чим воювали та як відпочивали. Маленькі відвідувачі зможуть відчути себе справжніми солдатами й самостійно зібрати необхідне спорядження в похід.
замовити
Війна в історії моєї родини
У доступній формі діти дізнаються про основні події Другої світової війни. Їм запропонують переглянути родинний альбом 1930 – 1940-х років і розкажуть про воєнні долі людей, зображених на фото. Юні відвідувачі зможуть поділитися своїми родинними історіями, пов’язаними із захистом Батьківщини, та намалювати портрети героїв.
замовити
Інтерактивні екскурсії
Інтерактивні екскурсії проводяться в залах музею. Тривалість – 45 хвилин. Кількість учасників: від 10 до 30 осіб. Вартість – 30 грн з особи.
Замовити екскурсію за вашим вибором можна на будь-який зручний день і час по телефону (044) 285-94-52 або скориставшись електронною формою.
Пазли історії
Для енергійних дітей, яким важко довгий час залишатися спокійними й уважними, пропонується екскурсія-гра. Учасників буде розділено на дві команди. У кожному залі, прослухавши розповідь про основні події Другої світової війни, вони змагатимуться в швидкому складанні з пазлів відомих символів воєнного часу. Останній пазл схований серед п’яти тисяч фотокарток на Стіні Пам’яті. Він стане подарунком команді-переможцю.
замовити
Я – детектив
Для дітей, яким подобається отримувати інформацію через власні роздуми, пропонується історична гра, під час якої вони зможуть уявити себе справжніми детективами. Прослухавши розповідь екскурсовода про учасників Другої світової війни й отримавши певні речові докази, юні відвідувачі спробують встановити, кому належали запропоновані речі, що вони означали, як і за яких обставин могли використовуватися.
замовити
Музейні уроки
Музейні уроки проводяться в залах музею або в музейній вітальні. Тривалість – 45 хвилин. Кількість учасників: від 10 до 30 осіб. Безкоштовно (за наявності вхідного квитка).
Замовити урок за вашим вибором можна на будь-який зручний день і час по телефону (044) 285-94-52 або скориставшись електронною формою.
Урок патріотизму. «Моя країна – Україна»
У доступній формі дітям розкажуть про Україну – велику європейську державу, про історію її стародавніх міст – Києва, Запоріжжя, Полтави, Львова, Ужгорода та про державні символи нашої Батьківщини.
замовити
Урок доброти. «Воюємо разом»
Розповідь, що не залишає байдужими навіть найпрагматичніші серця, адже йдеться про тварин, які під час війни не лише воювали поруч з бійцям, а й допомагали людям залишатися людьми.
замовити
Урок толерантності. «Діти в гетто»
Віртуальна екскурсія до єврейського гетто в роки Другої світової війни. Знайомство з його життям очима маленьких мешканців. Розповідь про те, як, незважаючи на всі труднощі, мешканці гетто боролися за збереження людських цінностей, культури, духовного життя та за взаємодопомогу. Урок розроблений із використанням матеріалів Національного Меморіалу Катастрофи (Шоа) і Героїзму ЯД ВАШЕМ (Ізраїль, м. Єрусалим).
замовити
Виїзний урок. «Музей в гостях у школі»
Аби у свідомості дітей музей не асоціювався лише з будівлею, а став постійним складником їхнього інтелектуального розвитку, ми пропонуємо виїзні музейні уроки. Під час таких занять у школі учням пропонується розповідь про події Другої світової війни, а також епізоди, пов’язані з їхнім містом, районом, вулицею. Зустріч відбувається у форматі гри. Діти «спілкуються» з речами – свідками минулого: нагородами, планшетом, зразками друкованої продукції та військовими предметами, беруть участь у міні-вікторині та отримують подарунки.
замовити
Музейна майстерня
Навчання проводиться в музейній вітальні. Тривалість – 45 хв. Кількість учасників: від 15 до 30 осіб. Вартість – 30 грн з особи.
Замовити майстер-клас за вашим вибором можна на будь-який зручний день і час по телефону (044) 285-94-52 або скориставшись електронною формою.
Польова пошта
У музеї можна не лише дізнатися про історичні події минулого, а й навчитися робити корисні речі, наприклад, писати та відправляти листи. В епоху Інтернету та мобільних телефонів паперова пошта здається чимось дуже архаїчним. Проте саме листи були єдиним зв’язком між бійцями на фронті та їхніми рідними в тилу під час Другої світової війни. Викласти свої думки на папері, знайти слова підтримки, побажати миру, а також навчитися складати лист-трикутник – завдання для учасників майстер-класу.
замовити
Паперовий журавлик
Хвора на лейкемію, що виникла внаслідок атомного бомбардування Хіросими, японська дівчинка Сасакі Садако вірила, що за давньою легендою, якщо вона складе тисячу паперових журавликів, одужає. Мрія не здійснилася, однак про дівчинку дізнався увесь світ, паперові журавлики стали символом миру. Участь у майстер-класі дає можливість здобути практичні навички в мистецтві оригамі, а також виховує співчуття та співпереживання.
замовити
Вашу заявку відправлено.