Від початку агресії росії проти України в медіапросторі дедалі частіше лунало слово «Пропаганда», а з настанням широкомасштабного вторгнення рашистів це поняття набуло ще більшої актуальності.
Утім, бажання впливати на думку суспільства не є чимось новим. Іще в роки Другої світової війни обабіч лінії фронту діяли різні форми пропаганди. Фільми, газети, плакати застосовували із цією метою як нацисти, так і радянська влада.
Але чи знаєте ви, що стоїть за впливом цих повідомлень і чи може мистецтво стати знаряддям маніпуляції або, навпаки, засобом справжньої інформації та мобілізації суспільства?
На ці та інші запитання відповідає екскурсовод Музею війни Ігор Бучма в авторському циклі лекцій «Мистецтво пропаганди».
Учні середнього та старшого шкільного віку, як учасники тематичних занять, дізнаються про історичні витоки пропаганди, а також про небезпеку, яку несуть інформаційні маніпуляції агресора для сучасного українського суспільства. Музейні заняття сприятимуть зміцненню критичного мислення та демократичного світогляду серед молоді.