Перший відвідувач

Сьогодні музей уперше в Новому році відкрив свої двері для відвідувачів. Щороку ми влаштовуємо святкові сюрпризи для своїх перших гостей, які отримують у подарунок сертифікат для безкоштовного підйому на оглядовий майданчик «Краєвид» скульптури «Батьківщина-мати». Наші перші у 2020 р. відвідувачі із самого ранку прибули до нас із Києва, Мелітополя, Туреччини та Азербайджану. Ось уже кілька років поспіль першими стають родини з різних куточків України та іноземці. Вони були приємно здивовані отриманими подарунками та з радістю скористалися можливістю оглянути Київ із висоти пташиного польоту.

Ось такі новорічні сюрпризи відбуваються в Меморіальному комплексі в ці святкові дні. Сподіваємось, що приємні емоції та удача, упіймані в нашому музеї, супроводжуватимуть відвідувачів-щасливчиків увесь рік.

Дякуємо, що розпочали Новий рік з нами.

Натхненно працюємо для Вас й надалі.