Перший відвідувач

Новий рік стартував, і вже 2 січня музей уперше у 2021 році відчинив двері для відвідувачів!

Із самого ранку радо зустрічали гостей наші молоді колеги – Катерина Барановська та Максим Мілевський.

Із відвідування Меморіалу вирішили розпочати рік відвідувачі з різних куточків України: Києва, Харкова, Івано-Франківська, Запоріжжя та Чернівців.

Дякуємо Олексію та Наталі, Максиму та Анастасії, родині Ющенків, а також Олександру, Наталії Волошин та Катерині Воєвідько, які були з нами цього ранку.

Неодмінно на перших гостей року чекали теплі вітання і подарунки, зокрема й ексклюзивні музейні видання про видатних українців, учасників Другої світової війни, із серії «З музейного досьє».

Ми наполегливо продовжуємо свою роботу над новими музейними проєктами, щоб вам було цікаво з нами.

Працюємо для вас!

Бажаємо всім щасливого 2021 року та запрошуємо до музею!