Візит військової делегація з Литви

У межах офіційного візиту до України військова делегація з Литви на чолі з начальником Штабу оборони Литовських збройних сил генерал-майором Міндауґасом Степонавічюсом відвідала експозиції Музею, присвячені нинішній широкомасштабній російсько-українській війні.

Почесні гості оглянули виставку «Україна – розп’яття» – першу в світі стаціонарну музейну експозицію про війну, що триває, створену під час цієї самої війни. На завершення делегація вшанувала пам’ять маленьких українців, які загинули внаслідок російського вторгнення, у просторі Мартиролога «Діти».

Висловлюємо щиру вдячність Литві за неоціненну допомогу, яку вона надає Україні в боротьбі проти російської агресії. Дякуємо Збройним силам України за надану можливість представити роботу Музею почесним гостям.