Допрем’єрний показ фільму «Кринки»

У Музеї війни відбулися допрем’єрний показ документального фільму «Кринки» та презентація однойменної фотовиставки.

Подружжя фотокореспондентів Костянтин та Влада Ліберови спільно з Укрінформом створили документальну стрічку, зйомки якої відбувались у зоні бойових дій – у селі на Херсонщині, від якого залишилися тільки назва й місце на мапі.

Костянтин та Влада, відкриваючи захід, поділилися спогадами про те, як виникла ідея взятися за зйомки. «У нас не було наміру зняти фільм, адже це не наш профіль», – розповіла Влада Ліберова. Утім, провівши зі 126-ю бригадою місяць тяжких бойових буднів, фотографи зрозуміли, що світлин буде недостатньо, й перейшли до відеоформату. А зроблені ними фотографії ввійшли до виставки «Кринки», яка нині експонується в Головному корпусі Музею війни.

Також фотокореспонденти подякували режисерці Ользі Дмитренко, яка доклала максимальних зусиль, щоб 600 Гб матеріалу, відзнятого Ліберовими, перетворити на потужний та динамічний фільм, який сповна відобразить усе, що довелося пережити українським воїнам.

На захід завітали військовослужбовці та військове керівництво, зокрема й герої презентованої кінострічки.

Запрошуємо до перегляду фільму, прем’єра якого відбулася 11 липня на YouTube-каналі Укрінформу.