Візит делегації з Чеської Республіки

До Музею завітала делегація з Чеської Республіки на чолі з радником з питань національної безпеки Прем’єр-міністра Чехії Томашем Пояром.

Особливе зацікавлення групи викликав монумент «Батьківщина-мати». Тож генеральний директор Музею Юрій Савчук розповів гостям про історію та сьогодення домінантної скульптури Меморіалу, а також важливість заміни герба тоталітарної імперії на український державний символ Тризуб.

Також делегація з Чехії відвідала експозиції Музею на тему нинішньої повномасштабної російсько-української війни. Учасники побачили трагічні реалії цього протистояння, передані мовою оригінальних воєнних артефактів. Візит завершився акцією вшанування пам’яті загиблих дітей України, які стали жертвами російської агресії, у просторі мультимедійного Мартирологу «Діти…» на території Музею.

Щиро дякуємо гостям з Чехії за цей візит, а також незмінну підтримку України з боку Чеської Республіки та солідарність з українським у цей вирішальний період європейської історії!