Новий навчальний рік разом із Музеєм війни!

Понад 200 учнів та вчителів столичних шкіл розпочали новий навчальний рік разом із Музеєм війни й завітали на особливу освітню програму.

Школярі відвідали експозиції, присвячені Другій світовій війні та російсько-українській війні, що триває, а також експозицію «Знак на щиті», дізнавшись більше про історію України, перебіг сьогоднішньої відсічі нашого народу рашистській агресії та про становлення Тризуба як державного символу України.

А наприкінці дня на малих дослідників чекали цікаві інтерактиви: музейники підготували пізнавальні завдання та вікторини.

Закінчився день сюрпризом для гостей – підйомом на оглядовий майданчик скульптури «Батьківщина-мати».

Команда Музею бажає всім освітянам, школярам і студентам мирного та успішного навчального року. Ми сподіваємося на нові зустрічі й завжди раді бачити всіх охочих вивчати історію та сьогодення в Музеї!

Досліджуйте історію цікаво!