Платформа історика

Музей завжди залучає науковців до всіх ланок дослідження, екпозиціонування та популяризації історії Другої світової війни.

Від 2015 р. ми реалізуємо освітній проєкт “Музейна платформа історика”, який, з одного боку, допомагає вітчизняним та закордонним науковцям ознайомити зацікавлену авдиторію зі своїми новими дослідженнями про Другу світову війну. З іншого - дозволяє відвідувачам Музею отримувати відповіді на свої запитання від найфаховіших спеціалістів у історичній галузі. На музейній платформі у 2015-2019 рр. виступали історики Олександр Лисенко, Іван Патриляк, Ігор Щупак, Владислав Гриневич, Людмила Гриневич, Анатолій Подольський, Сергій Громенко, Олександр Зінченко, Ігор Кулик, Тетяна Пастушенко, Фелікс Левітас, Микола Омельченко та багато інших.

У зв'язку з проведенням карантинних заходів ці зустрічі ми були змушені перенести в онлайн-формат. Тож запрошуємо до перегляду лекцій. Запитання та пропозиції тем для висвітлення надсилайте на пошту info@warmuseum.kyiv.ua з позначкою “Питання історику”.

Патриляк Іван Казимирович

Доктор історичних наук, декан історичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Основна проблематика наукових досліджень пов’язана з історією українського націоналізму та українського визвольного руху 20-50-х рр. ХХ століття. Автор і співавтор понад 180 наукових та навчально-методичних праць.

Дивитись