Подкаст

Ми презентуємо перший в Україні Музейний Подкаст.

Музей за останнє десятиріччя вийшов далеко за межі експозицій. Ми цифруємо свої колекції, спілкуємося з відвідувачами на сайті та в соцмережах, зосереджуючись насамперед на візуальному контенті. Проте не всі однаково добре сприймають фото чи відео матеріал. Ще одним способом розширити аудиторію та відв’язати відвідувача від фізичного сприйняття предмета для музеїв стали подкасти. Це цикли аудіопередач в інтернеті на різні теми, які можна слухати вдома чи по дорозі на роботу. Мета Музейного Подкасту –вивести слухача за межі пропонованого раніше матеріалу.

Проект реалізований спільно зі студентами Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого.

Другий сезон. Непрочитані листи 1941-го

Запрошуємо зануритися у вир початку німецько-радянської війни й відчути емоції людей, яких війна поставила перед фактом завершення мирного життя. Новий сезон подкасту – це розповідь про унікальну музейну колекцію, що містить 1215 листів, захоплених нацистами у липні 1941 р. під час окупації Кам’янця-Подільського. Ви дізнаєтеся про те, як ці листи подорожували до Відня, хто, коли і, головне, навіщо їх туди вивіз та як повернули. На вас чекають розповіді про роботу із цими листами: як відбувався пошук адресатів, досліджувався зміст епістол. Ці історії не придумані, але часом у них важко повірити.

А найголовніше – у кожному випуску цього сезону ви зможете почути голоси із 1941-го – самі листи, озвучені студентами Київського національного університету театру, кіно і телебачення іменi І.К. Карпенка-Карого.

Тож слухайте, дізнавайтеся й обов’язково перевірте, чи немає в музеї листа, адресованого саме Вашій родині…

Детальніше про колекцію тут.